Home Sponsoren
Follow us on Twitter

Sponsoren Print E-mail

Wilt u met uw bedrijf onze vereniging graag sponsoren, dan is dat natuurlijk altijd mogelijk. U kunt op veel verschillende manieren een bijdrage leveren aan onze stichting. Daarbij kunt u denken aan een financiele bijdrage, maar u kunt bijvoorbeeld ook bij het onderhoud van de fietspaden de vereniging tegemoet komen. 

Er zijn ook diverse mogelijkheden om uw bedrijfslogo en naam te promoten, bijvoorbeeld tijdens een van de door de vereniging georganiseerde fietsdagen of door middel van het plaatsen van een advertentie op deze website. Voor de verschillende mogelijkheden vragen wij u contact op te nemen met Robert Wassink door middel van het contactformulier op deze website. 

 
Stichting Fietspaden Lievelde, wij wensen u veel fiets en wandelplezier!